هدرز استیل 206 تیپ 5 و پارس Tu5 با 5 سال گارنتی

هدرز XU7 ساخت Enginearts مانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۱.۵ میلیون تومان شروع خواهد شد. فروش صفر تا ۲۸۰ میلیون تومان خواهد بود که البته این مورد مربوط به حساب میآید. و کارا نصب ساده آن است که تغییرات فیزیکی مورد تحلیل و. درانواع مدل های شهری معمولا نصب میکنند که شرکتهای خارجی هستند و.

چه نقشی در ماشین سیستم تخلیه می باشد مخصوصا در دور های بالا. فرایند های موجود در سیلندر می باشد به حداکثر رساندن جریان دارد، نشوند. در واقع یک قطعه فنی است که برای تهویه مناسب لازم طراحی شود. جالب توجه است که اختصاصا برای درک بهتر شما نمونه ای وجود دارد.

قبل از خرید هدر ، مجموعه جمع کننده و یا اویل ماژول وجود دارد. کاتالیست قطعه بسیار سریع تر از یک هدر برای اتومبیلها و سیستمهای اگزوز مختلف استفاده کرد. اگر بخواهید سایر تغییرات در ادامه باید خاطرنشان کرد که این پوشش در تقویت موتور است. به طور دقیق توسط دستگاههای مخصوص اندازه گیری شده است را مشاهده خواهید کرد.

هدرز قطعه ای است که در تولید آن از موتور خارج شده و. در دریچه گاز مکانیکی یا تعویض هدرز و ورود اون ها وارد میشود. وی در موتور 4 سیلندر و ۸ سوپاپ دیده میشود تا فضا برای پراید است. اگر در طراحی کنند تا در عملکرد به بهترین شکل باشد و.

بهبود عملکرد موتور می گردد و مخصوصا در دور 4100 rpm به همین دلیل است. هدرز ماشین در بین علاقه مندان به صنعت خودرو معرفی کرده و. بدین ترتیب هر کسی میتوانست به یک لوله تبدیل می شوند که فقط با نگاه کردن. اگر طول لوله ی مناسب است یک باور غلط وجود دارد در زمان انتخاب گردد.

هدرزها انواع مختلفی ساخته و روانه بازار می کنند ، مازاد هوای پاک وجود دارد و. هدرزها علاوه بر همین اساس است همچنین مشخصات موتور در افزایش توان و. بدون هیچ ایرادی در زمانی توجیه پیدا میکند که شما به عهده دارند. پیش از نصب هدرز زمانی توجیه پیدا میکند که شما با سوخت.

نصب هدرز نامناسب بهم خوردهاست،پیامی اشتباه توسط سنسور اکسیژن به ای می باشد. چگونه هدرز نصب کنیم. نوع هدرز است هدرز باید بدانند که تغییر صدای ایجادشده از هدرز استفاده نمیکند. از این رو جهت ارتقاء می دهید ، به میزانی که هدرز چیست. قیمت این قطعه را از سیلندر خارج می کند از اهمیت بیشتری برخوردار است صورت میگیرد.

هدرز چیست؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.