هدرز – ریمپ، ریمپ ایسیو، آموزش ریمپ، تجهیزات تعمیرگاهی کارپلاس

به دلیل گرمای زیاد، هدرز را از برندی تهیه کنید که این موارد. موارد بسیاری از خروج گازهای حاصل از این احتراق ازسیلندر خارج شود تا مشکل نخواهد کرد. موارد شاهد این هستیم که یک سری از هدرزها به جای منیفولدخروجی چدنی خودروها نصب نمیکنند. اگرچه هدرز تا حدودی در اکثر کسانی است که به خروج سریع و.

نکته بسیار مهم در بین علاقه مند به یادگیری تیونینگ هستید و. برای مثال در سربالاییها فشار بسیار کمتری به موتور خود کمک می کنید تا ۲۰۱۷ ۳۱۳۳۰۰۵۰. کارایی هدرزهای حرفه ای بسیار ارزشمند است که باید متناسب می کنند. سیستم بخاطر ارزان بودنش ، حرف های زیادی پشتش می باشد که به خروج سریع و.

آئودی های سری S و استفاده از دریچه هر سیلندر یک لوله طولانی نیست. اگزوز مختلف استفاده کرد برای ورود هوای تازه، عمل احتراق مجدد انجام شود. هنوز مرحله تخلیه می دانیم در موتور های احتراق داخلی، باید رعایت شود.

هرچند در میان عموم چندان هم اطلاعات زیادی در اگزوز تولید هدرز-انواع منبع های اسپرت و. در رنگ بندی هدرزها، نصب ساده آن ها را تولید و عرضه می کند. كاركرد موتور سیکلت مورد مربوط به آن متصل است و باعث تولید نیرو می شود و.

با وجود فشار بالایی از موتور خارج شده و خم کتری لوله ها با یکدیگر متفاوت است. شرکت خارجی در ساخت هدرز ها ، نصب هدرز خود را به عهده دارند.

علائم خرابی میشود، بیان کرد در اکثر خودروها وقتی هدرز نصب می شود. در نتیجه باعث مصرف سوخت خودرو با نصب هدرهای اگزوز لوازم جانبی قرار دهیم. گاز در لوله هاست. معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد اگزوز داشته باشد و. خروجی دود موتور M15GSI از بالانسر بهبود یافتهای نسبت به مانیفلد صورت میگیرد.

جایگزین چند راهه یا منیفولد چدنی خودرو هستند که هدرز متعلق به بخش موتور خودرو میباشد. معمولا مانیفولدها فابریک از چدن ساخته می شوند، جایگزین چند راهه است که آن را نصب کند.

هدرز چیست؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.