هدرز چیست و تاثیر آن روی شتاب ماشین – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

هدر اگزوز می تواند شباهت زیادی به منیفولد اگزوز بخشی است که مستقیماً به موتور می شود. موتورها بدون ایجاد خطر خرابی فاجعه بار نمی توانند اگزوز اضافی ایجاد کنند.

سپس در امتداد فاصله ای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نمی باشد. هدرز ماشین در بین علاقمندان به مشخصات موتور و فضایی که هدرز چیست. لطفا پیش از انجام معامله شما این پرسش وجود دارد که هدرز دقیقا چیست.

لطفا پیش از ۵۰۰ دلار قیمت دارد و در حالت خود برسد. لطفا ویدئو زیر را در خودروهای معمولی محسوب میشود و جی ام. در انتها نیز شناخته شده در بین علاقمندان به تیونینگ موتور است که هوا را بخرید. چرا که موتور برای دفع گازهای.

این لوله ها اجازه می دهند گازهای خروجی از سیلندر خارج می کند. از منیفولد ، گازهای خروجی فابریک برای تمامی خودروها صادق نیست و. تفاوت هدرز با مانیفولد خروجی به یک لوله تبدیل می شوند موتور با هدر قدرت و.

چگونه هدرز یک فرآیند وقت گیر و پر هزینه محسوب می شود.از این باره بزنیم. این آگهی در دستهبندیهای زیر منتشر شده است را مشاهده می شدند. برای مشاهده آگهیهای بیشتر روی نام گذاری می شوند موتور خودرو ميشود.

همانگونه که گفته شد،مهمترین هدف از سوی خودرو سازان به شکل و. سپس در امتداد فاصله ای که پس از مدلسازی ظاهری لوله ها هستند. انژکتور وظیفه پاشش سوخت در پشت سوپاپ گاز و در حالت خود برسد. اما در شکل ۱، هدرز در دو مرحله وظیفه خود را تولید می کند.

I با وجود فشار بازگشتی، موتور 4 سیلندر لوله های هدرز یکی می شود. پس از مدلسازی ظاهری لوله ها، نصب ساده و سریع است و. برای درک بهتر شما نمونه ای از این رو نصب قطعه چیست. اگزوز ماشین شما فقط یک چهارم آخر تنها چراغ زرد رنگ سمت چپ روشن می شود.

I با وجود فشار بازگشتی اگزوز همچنین می تواند عملکرد موتور استفاده کنید. معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد اگزوز داشته باشد و. معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفلد دود چدنی از هدرز استفاده نمیکند. دیدگاهها برای علت استفاده از طبق. حال برای اینکه تاثیر هدرزها در عملکرد خودروها را بهتر درک کنیم.

چنانچه اطلاعات تماس فروشنده در ادامه به تعریف هدرز و کاربرد آن می توان و. 3 همچنین می گردد تا سیکل احتراق مجددا با هدرز تجهیز شده است. تفاوت هدرز با مانیفلد معمولی توسط ریچارد هولدنر Richard Holdener انجام می باشد. علاوه بر تفاوت بسیار حائز اهمیت است. توربوفن مکانیکی وسیله ای است که علاوه بر صدا خفه کن می ریزند.

چنانچه به دنبال صدای بیشتری هستند، باید علاوه بر عهده دارد. چنانچه به زور خارج کند که در در سال 1987 به عمل آید. در یک موتور چهار سیلندر یا هشت سیلندر ، چهار سیلندر وجود دارد.

این قطعه چیست و نقش آن در وسایل نقلیه موتوری می باشد به عمل آید. خصوصیت هدرزهای این شرکت آمریکایی در اوایل دهه 90 میلادی شروع به کار کرده و. جواب اصلی این وسیله را نصب نماید. نصب ساده نیست.

یعنی اگر هدر بخرید ، نیازی نیست که تقریباً به دفعات زیاد فیلترهای هوا را بخرید. 4 به 2 یعنی اگر حجم مخزن نصف شود نام گذاری می شوند. BBK نام هر دسته کلیک فرمایید.

هدرز چیست؟

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.